Doprava a poštovné

KOLIK STOJÍ POŠTOVNÉ?                               

  • DOPRAVCE GLS - 99 Kč (s dobírkou +39 Kč)
    Dodání 1-3 dny

Objednávky, které odešlete do 12:00 vyexpedujeme tentýž den a kurýr GLS vám zásilku doručí zpravidla následující den. V případě, že vás řidič nezastihne, pokusí se vám doručit balíček zdarma ješte jednou. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, můžete u řidiče zaplatit v hotovosti i kartou.


  • ZÁSILKOVNA - 89 Kč (s dobírkou + 39 Kč)
    Dodání 2-4 dnů

Objednávky přijaté do 9:00 s doručením přes Zásilkovnu expedujeme tentýž den a balíček můžete mít u sebe do 2-4 dnů. Zásilkovna je síť prodejen, které najdete v celé České republice a na Slovensku. V nákupním košíku si vyberete danou pobočku, kam budete chtít balík poslat. Úložní doba je 7 dnů. 


  • ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO BALÍKOVNY -  79 Kč (s dobírkou + 39 Kč)
    Dodání 2-3 dny

Objednávky přijaté do 12:00 vyexpedujeme tentýž den. Balík si vyzvednete v Balíkovně České pošty po zadání jména a kódu, který obdržíte v avízu (nepotřebujete OP, zásilku Vám může vyzvednout kdokoliv, komu kód sdělíte).

*Informace pro velkoobchodní odběratele:

Doprava zdarma se nevztahuje na obchodníky.

(Dopravu zdarma nabízíme pouze koncovým zákazníkům, jelikož se jedná o menší zásilky. U velkoobchodních odběratelů jsou to větší balíky o hmotnosti od 5-25 kg, kdy si dopravce účtuje dopravu navíc. Děkujeme za pochopení.) 

Zpět do obchodu