O nás

Říká se, že čím víc jste zvědaví, tím rychleji budete stárnout. A já chtěla vidět svět tam venku, ale stárnout co nejpomaleji. A tak jsem začala hledat další cestu, jak zlepšit a obohatit svůj život.

Vyrazila jsem na čtvrt roku do světa a hledala sama sebe. Prošla jsem od nejmodernějších měst až po mlhavé jungle a strmé hory jako špička na tužce. Až jsem jednoho dne skončila na malebném ostrově v knihkupectví a našla tam svoji novou vášeň - sójové svíčky.

Nejednalo se o obyčejné svíčky. Byly to kousky umění, které udržíte v jedné dlani a zkrátka mě fascinovala jak jejich funkčnost, tak i proces tvoření. 

 


svicky kimmy candles o nas

v knihkupectví v Taipei

 

Vrátila jsem se do Čech a začala studovat. Vznik sójové svíčky není jen o odlévání vosku a přidání knotu. Existuje mnoho druhů sójových vosků, vůní či knotů. Každý vosk a vůně reagují společně jinak a záleží už jen na tvůrci, jak bude výsledná svíčka hořet. Naše svíčky Kimmy Candles testujeme tak, aby výsledkem byl přiměřený plamínek, požadovaná síla vůně a co nejdelší doba hoření.

Naším cílem není tvořit obyčejné svíčky, ale malé dárky a radosti, které vám nebo vašim blízkým vytvoří příjemnou atmosféru. Nechali jsme se inspirovat světem a doufáme, že naše výrobky vás budou těšit jako nás. 

 

Kim